Volná místa

Obchodní manager
Asistentka společnosti

Kontakt:
Nabídky se stručným životopisem zasílejte, prosím, prostřednictvím e-mailu na adresu : info@fajners.cz

Náplň práce:
  • zodpovídá za samostatné vyhledávání potenciální zakázky nebo potenciálního investora na přidělené oblasti (Slovenská republika, Česká republika, Polská republika)
  • samostatné obchodní jednání s odběrateli
  • vytvoření komplexní cenové nabídky
  • zajišťuje technické, obchodní a finanční řešení zakázky
  • reporting-vyhodnocuje výsledky zakázek
Požadujeme:
  • Středoškolské vzdělání
  • Uživatelské znalosti Pc (excel, word, outlook,popřípadě SAP - není však podmínkou)
  • Řidičský oprávnění skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Obchodní dovednosti min. 2 roky
  • Zodpovědnost, samostatnost, iniciativnost
  • Systematičnost při řešení úkolů, schopnost zastřešit přidělený region
  • Komunikační a prezentační schopnosti, kreativita
Nabízíme:
  • Zajímavou práci v rámci mezinárodní společnosti
  • Zaškolení
  • Dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy
  • Práce na HPP, po dohodě i na ŽL
  • Finanční ohodnocení odpovídající pracovním schopnostem a zkušenostem
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Služební automobil, telefon, Pc
Pracoviště:
  • Slovenská republika, Česká republika, Polská republika
Nástup:
  • Ihned nebo dle dohody.
Kontakt:

  • Vedení kalendáře, backoffice administrativa, správa kanceláře
  • Komunikace s managementem společnosti a s ostatními vedoucími pracovníky
  • Příprava podkladů k interním poradám, zápisy, evidence reportů
  • Organizace služebních cest a pracovních schůzek
  • Vyřizování záležitostí mimo pracoviště (např. jednání na úřadech)
  • Zpracování operativních úkolů
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Aktivní znalost Aj (slovem i písmem), Nj výhodou, ne podmínkou
  • Další jazyk podle země působnosti
  • Praxe min. 3 roky v obdobné pozici
  • Schopnost vést kancelář
  • Komunikační, organizační a prezentační schopnosti, kreativita
  • Znalost MS Office a orientaci na internetu
  • Příjemné vystupování, vstřícnost, časovou flexibilitu
  • Schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
  • Další zaměstnanecké benefity
Pracoviště:
  • Frýdek-Místek
Kontakt:

Kontakt

Sekretariát
Kováčová Adéla
Tel: 773 319 000
Email: info@fajners.cz